درباره‌ی ما - digigole-دیجی گل

پرفروش ترین‌ ها

اطلاعات

محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه ای وجود ندارد.

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

درباره ما

به دیجی گل خوش آمدید:

هدیه دادن از سالیان بسیار دور مرسوم بوده است. ایرانیان جزو نخستین ملتی بودند که به یکدیگر گل هدیه می دادند. اجرای این سنت دیرین در زادروزها، سالگردها، مناسبت ها و آشنایی های شیرین و تلخ، از دیرباز برای حفظ و تحکیم روابط‌ مان با آدم های اطراف و ساختن خاطره های خوب با آنها تا به امروز ادامه داشته است.

خرید هدیه ای مناسب و شرایط تقدیم نمودن آن، یکی از مهمترین اصول در هر رابطه ای به شمار می آید. اینکه چه هدیه ای بخریم، در چه زمانی، چگونه و با چه پیامی آن را تقدیم کنیم، می تواند تعیین کننده میزان صمیمیت روابط مان باشد.

 گروه Digigole با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت های متفاوت در زمینه خرید و فروش گل، محصولات متنوعی را در دسترس شما عزیزان قرار داده است تا به راحتی و در کمترین زمان با استفاده از اینترنت و به صورت خرید آنلاین با انتخاب های مناسب، عزیزان تان را شاد و روابط تان را استحکام بخشید. ما با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و خدمات در زمینه گل،انواع گیاهان آپارتمانی،طراحی و اجرای فضای سبز،تزئینات مراسم و مجالس، شما خوبان را برای خلق لحظات شیرین و به یاد ماندنی یاری می نماییم.                   

    مجموعه­ ما  با در اختیار داشتن کادری برگزیده هدفی والاتر از ارائه­ خدمات فروش اینترنتی را دنبال می­کند. Digigole  از ریز بینی و سلیقه خاص مشتریان خود آگاه است و به همین دلیل محصولاتی را در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می­کند که تحت نظر و سلیقه کارشناسان خود انتخاب شده و بر آن است تا بار سنگین تصمیم گیری را از روی دوش مشتریان برداشته و امکان انتخابی خاص و منحصر به فرد را در مجموعه ای گلچین شده تقدیم مشتریان خود کند.  قیمت های رقابتی در کنار عرضه­ کیفیتی متفاوت و بالاتر نسبت به سایر رقبا وجه تمایز Digigole با سایرین است. همچنین مجموعه Digigole  با به کارگیری نیروهای ماهر و آموزش دیده جهت ناوگان حمل و نقل خود خدمتی متفاوت و در خور شخصیت مشتریان ارائه می نماید.

خاص بودن تنها یک ویژگی نیست، نتیجه یک انتخاب آگاهانه است.

                          «سپاس فراوان از حسن انتخاب شما»