انواع دیوارسبز

دیوار سبز: کارشناسان دیجی گل در این مقاله توضیحات کاملی را در مورد دیوار سبز جمع آوری و در اختیار خوانندگان گرامی قرار داده اند، دیوار سبز (vertical garden) به نوعی سازه گیاهی عمودی اطلاق می گردد که می تواند به صورت مصنوعی و یا طبیعی، همچنین بیرونی (Outdoor) یا داخلی (Indoor) باشد. انواع دیوار سبز شامل گرین وال طبیعی، گرین وال مصنوعی، خزه دیواری و یا پالوداریوم می باشد، یکی از نکات مهم در محدودیت استفاده از سازه های گیاهی میزان مصرف آب، سمپاشی و آبیاری می باشد که خوشبختانه به دلیل پیشرفت صنعت بخش مهمی از این محدودیت ها کاملا برطرف گردیده است،

دیوارسبز طبیعی

جنس گیاهان سازه معمولا پرو پری پیلن می باشد، امروزه با ترکیب جدید مواد اولیه آن مقاومت خوبی در برابر نور خورشید دارد، بنابراین به آسانی می توان در خارج از محیط هم از آن استفاده نمود، تقریبا نیاز به نگهداری خاصی ندارند و نصب آنها آسان است

More about us
ماس وال

دیوار سبزهایی که از خزه تشکیل شده‌اند علاوه بر زیبایی و تنوع، مزایای زیادی هم دارند. این نوع از دیوار سبزها مخصوص محیط‌های داخلی هستند و از آنجا که به مراقبت خاصی نیاز ندارند، می‌توانند از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای کاربرد در منزل و محیط کار شما باشند. توجه داشته باشید که خزه‌ها رشد نمی‌کنند. نیاز به آبیاری ندارند. محتاج نگهداری نیستند و به صورت هوازی تغذیه می‌کنند، بنابراین کاربرد آنها در محیط داخلی بسیار آسان و در عین حال زیبا و خاص است. در عین حال ترکیبات آنها کاملا گیاهی است و هیچ ضرری برای محیط زیست ندارد. خزه‌ها در برابر نفوذ حشرات مقاوم هستند و تا ۲۴ درصد اکسیژن متصاعد و هوا را تصفیه می‌کنند. همچنین ضدآلرژی و حساسیت هستند. از مزایای مهمی که شرکت برای هواداران این نوع از دیوار سبز در نظر گرفته است، تضمین کیفیت آن با ۵ سال گارانتی است.

در هنگام جانمایی آنها در محیط، باید توجه داشت که در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرند و قطره‌های آب به آنها پاشیده نشود. از دست زدن مکرر به آنها هم باید جلوگیری کرد.

More about us
پالوداریوم

 

پالوداریوم حال و هوای جنگل و دریا را با هم دارد! پالداریوم که با الهام از جنگلهای پر باران و باتلاقها شبیه سازی شده است، در واقع تلفیقی از آکواریم و تراریوم است. این محصول اندازه های مختلفی دارد و گاهی حتی به بزرگی یک اتاق در نظر گرفته می شود. نام دیگر آن آکواریم نیمه پر است که در بخش خشک آن گیاهان و صخره ها به چشم می خورند. این محصول می تواند گزینه مناسبی برای تغییر چهره خانه شما باشد.
ریپاریوم هم نوعی پالداریوم است که در آن جریان چرخشی آب بین قسمتهای مختلف آن ایجاد شده است.

More about us Get in touch

Inspire & Transform

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt

Events and workshops

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed doreet dolore magna aliquam erat volutpat.

See all events

فضای سبز چیست؟

Landscape محیطی گیاهی و آبی رو باز است که معمولاً در سطح شهر، ساختمان‌ها و محیط‌های اطراف آنها ایجاد می‌شود.

Finding inner balance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nunt ut laoreet dolore m erat volutpat.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed doreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Get in touch