درباره دیجی گل

دیجی گل فعالیت خود را با گروه کوچکی از متخصصان جوان در رشته کامپیوتر و هنر آغاز نمود، همچنین ضمن تحقیق و امکان سنجی مداوم  بازار کسب و کار آنلاین در حوزه گل و گیاه ، از تجارب ارزشمند و  همکاری نزدیک  با متخصصان گل فروشی سنتی نیز بهره لازم را کسب می نماید.

مجموعه گل و گیاه  آنلاین دیجی گل در تلاش است بهترین خدمات خود را به ایرانیان سراسر دنیا ارائه دهد.
چنانچه در خارج از ایران هستید یا در داخل کشور زندگی می کنید، براحتی می توانید ثبت سفارش خود را انجام داده و عزیزانتان را در هر کجا که هستند خوشحال کنید.

چرا دیجی گل؟

تیم دیجی گل با گردآوری متخصصین حرفه گل آرایی ، با همکاری چندین گلخانه و همچنین حضور مشاوران فعال یک مجموعه بی نظیر  را  راه اندازی کرده تا بتواند با نازل ترین قیمت،  بالاترین کیفیت و بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار دهد.

شما میتوانید قبل از خرید و یا ثبت سفارش خود با مشاوران ما در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را متناسب با بودجه و مناسبت مورد نظرتان داشته باشد .

خرید از دیجی گل چه مزیتی دارد؟

همراهان خانوده بزرگ دیجی گل با انتخاب و خرید آنلاین از دیجی گل میتوانند در زمان خود صرفه جویی کرده و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش دلخواهشان  را ثبت کنند، درنظر داشته باشید امکان رویت عکس نهایی  قبل از ارسال سفارش نیز وجود دارد.

همچنین با سفارش آنلاین فاصله برای شما و عزیزانتان بی معنی بوده و شما میتوانید در هر کجا که هستید با سفارش گلی مناسب همراه لحظات مهم و احساسی  آنها باشید.

به خاطر داشته باشید با خرید و ثبت سفارش از دیجی گل میتوانید در قرعه کشی ها با جوایزی ارزنده و امتیازهای عالی و همچنین تخفیفات ویژه مشتریان دائمی و تخفیفات مربوط به مناسبت های خاص بهره مند شوند.