مجله گل و گیاه, آموزش گل و گیاه, نگهداری

نکاتی که در خرید گل تازه و نگهداری آن درخانه بدانیم

خرید گل طبیعی و تازه یا دریافت آن به صورت یک شاخه گل هدیه از جانب دوستان از جمله اتفاقاتی است که سبب بهتر شدن حال روحی در زندگی پر مشغله امروزی می شود. نگاه کردن به جعبه گل هدیه گرفته شده برای یک مناسبتی همچون سالگرد ازدواج،روز ولنتاین، روز مادر و… خاطرات خوش آن روز را زنده نگه می دارد به همین دلیل افراد بسیاری تلاش می کنند گل های طبیعی را برای مدت زمان طولانی تری تازه نگه دارند. اما برای نگهداری گل و تازه نگه داشتن گل طبیعی همانند نگهداری گیاهان آپارتمانی مستلزم اطلاع از یک سری نکات خرید و شرایط نگهداری می باشد.
در صورتی که قصد خرید گل طبیعی را دارید و یا می خواهید با نکاتی در ارتباط با تازه نگه داشتن گل طبیعی آشنا شوید با ما همراه باشید زیرا خواندن این مطلب از مجله گل و گیاه دیجی گل به این سوالات پاسخ می دهد که اولا چگونه می توان گل تازه را در گل فروشی تشخیص داد و بهترین گل را انتخاب کرد و دوما، چگونه می توان تازگی گل را در خانه حفظ نمود.

در ادامه این مطلب از فروشگاه گل و گیاه دیجی گل نکاتی در ارتباط با خرید و نگهداری گل و گیاه تازه شرح داده شده است، با ما درمجله دیجی گل همراه باشید و اگر سوالی پیرامون شرایط نگهداری گل، انتخاب و خرید گل تازه دارید در قسمت کامنت ها با ما درمیان بگذارید.

برای مطالعه بیشتر:

 

دیدگاهتان را بنویسید